Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.
Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.

Dzięki Porsche Connect Twoje Porsche wjedzie ostatecznie w erę cyfrową. Czas spędzony w pojeździe będzie jeszcze bardziej komfortowy dzięki inteligentnym usługom, które ułatwiają codzienne życie.

W ten sposób doświadczysz przyjemności analogowej jazdy, która została doskonale zintegrowana ze środowiskiem cyfrowym.

Które usługi sprawiają, że Porsche Connect jest wyjątkowe, oraz wszystkie inne informacje na ten temat podano dalej na tej stronie.

Oto Porsche Connect

Informacje ogólne

Dzięki Porsche Connect masz zawsze na pokładzie swojego cyfrowego pilota. Wiele różnych usług zapewnia pomoc przed jazdą, w jej trakcie i po niej, aby cieszyć się najbardziej komfortową i nowoczesną podróżą.

Dzięki przekazywaniu informacji w czasie rzeczywistym i bezprzewodowemu połączeniu sieciowemu świat cyfrowy i rzeczywisty łączą się ze sobą.

Aplikacja Porsche Connect

Poznaj cyfrowy interfejs swojego Porsche. W obszarze „Nawigacja” możesz z wyprzedzeniem zaplanować podróż i przesłać plan do samochodu.

W punkcie menu „Mój samochód” możesz zdalnie sprawdzić pozostały zasięg lub otwierać i zamykać drzwi.

„Moje konto” zapewnia dostęp do profilu Porsche ID i synchronizację Twoich danych w różnych aplikacjach Porsche.

Okres promocyjny

W modelu Taycan okres promocyjny na pakiet Porsche Connect wynosi 3 lata. Okresy promocyjne różnią się w zależności od modelu Porsche i wybranego pakietu.

Dokładny przegląd znajduje się pod adresem

Model cenowy

Wybrane usługi Porsche Connect możesz pozyskać w prosty sposób w ramach swojej subskrypcji. Ceny i okresy obowiązywania mogą być różne. Na przykład pakiet usług nawigacja i infotainment do modeli Cayenne, 911 i Panamera kosztuje od 669,00 zł rocznie.

Wszelkie pozostałe informacje na ten temat podano na stronie

Porsche Connect Store

W sklepie Porsche Connect możesz szybko i łatwo aktywować, kupić lub rozszerzyć usługi przeznaczone do swojego pojazdu. Znajdziesz tu również przegląd zakupionych już aplikacji oraz szczegółowe informacje o wszystkich pozostałych produktach. Wybrane usługi są dostępne w Twoim pojeździe od razu po uruchomieniu.

Do Porsche Connect Store możesz przejść pod adresem

My Porsche

Po zalogowaniu się w portalu My Porsche za pomocą osobistego identyfikatora Porsche, który jest przydzielany przy zakupie Porsche, możesz tutaj zarządzać swoimi danymi osobowymi, rezerwować terminy przeglądów i komunikować się ze swoim dealerem Porsche. Możesz również zobaczyć aktualny stan, na przykład przebieg pojazdu.

Funkcje na żądanie – wyposażenie specjalne za jednym kliknięciem

W modelu Taycan funkcje na żądanie (wyposażenie specjalne, które można w każdej chwili zamówić na życzenie) można aktywować bezprzewodowo. Oznacza to, że nie jest konieczna czasochłonna wizyta w warsztacie, lecz wystarczy kliknąć, by zacząć korzystać ze swoich nowych funkcji. Powitaj więc przyszłość – w swoim Porsche.

Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.

Dzięki naszym funkcjom na żądanie masz możliwość zoptymalizowania swojego cyfrowego pilota zgodnie z własnymi życzeniami. Możesz na przykład aktywować w swoim Porsche dodatkową funkcję aktywne prowadzenie na pasie, aby jazda była jeszcze bardziej bezpieczna. Lub oprzyj się wygodnie się i zrelaksuj, pozwalając funkcji Menadżer Porsche Intelligent Range dostosować ustawienia klimatyzacji i prędkości, aby móc bez problemu dotrzeć do celu przy pozostałym zasięgu. Dzięki opcji Porsche InnoDrive, która rozszerza zakres funkcji tempomatu adaptacyjnego o dodatkowe innowacyjne funkcje, Twoja prędkość będzie zmniejszana, gdy na przykład zbliża się miasto, i ponownie wzrośnie, gdy tylko z niego wyjedziesz. Dzięki tym funkcjom możesz w pełni cieszyć się każdą podróżą.

Funkcje

Nawigacja Plus – szybciej do celu dzięki informacjom o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.
Nawigacja Plus – szybciej do celu dzięki informacjom o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.
Z pomocą funkcji Nawigacja Plus znajdziesz zawsze najszybsza drogę do celu dzięki informacjom o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. W ten sposób możesz w swoim Twoje Porsche w każdej chwili reagować na korki. Otrzymuj wygodnie online najnowsze informacje, takie jak aktualizacje tras, informacje o ruchu drogowym i korkach, bezpośrednio w swoim systemie Porsche Communication Management (PCM). Nic nie stanie już na przeszkodzie przyjemnej podróży.
Twoje cele są synchronizowane z systemem PCM, aplikacją Porsche Connect i My Porsche za pośrednictwem Twojego identyfikatora Porsche.
Masz również dostęp do danych o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, które pokazują aktualną sytuację drogową w pięciu różnych kolorach, dzięki czemu zawsze wiesz, co się dzieje na ulicach. Ponadto dostępna jest aktualizacja map online w oparciu o Twoją pozycję i miejsce docelowe, a także wszystkie dostępne mapy satelitarne.
Zawsze wygodnie do samego celu – Porsche Charging Planner w modelu Porsche Taycan.
Zawsze wygodnie do samego celu – Porsche Charging Planner w modelu Porsche Taycan.
Przy aktywnym prowadzeniu do celu Porsche Charging Planner zapewnia optymalne planowanie podróży i ładowania. Najpierw nawigacja oblicza najszybszą lub najkrótszą trasę, biorąc pod uwagę informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.
Następnie Porsche Charging Planner planuje z wyprzedzeniem idealne przystanki na ładowanie podczas całej podróży. Celem jest zawsze zminimalizowanie czasu podróży, więc akceptowane są również niedługie objazdy, jeśli tak szybciej dotrzesz do celu. Wskazanie czasu przybycia oczywiście zawsze uwzględnia przewidywane czasy ładowania.
Jeśli obliczony poziom naładowania akumulatora w miejscu docelowym jest poniżej określonej, zdefiniowanej wartości (ok. 13%), Porsche Charging Planner uwzględnia przystanki na ładowanie, aby mieć minimalny zasięg także w miejscu docelowym. Natomiast jeśli obliczony poziom naładowania akumulatora jest poniżej określonej wartości (około 6%) w trybie Range, funkcja stara się jeszcze bardziej zwiększyć zasięg, aby uniknąć przerw na ładowanie.
Voice Pilot — i masz pełną kontrolę.
Voice Pilot — i masz pełną kontrolę.
Dzięki funkcji Voice Pilot Twój cyfrowy pilot w końcu ożywa. Cokolwiek sobie zażyczysz – Twój asystent głosowy (prawie) zawsze będzie mieć rozwiązanie.
Komunikacja z samochodem może odbywać się swobodnie i elastycznie dzięki inteligentnemu zrozumieniu mowy Voice Pilot bez konieczności używania ustalonych komend. Dzięki połączeniu systemu z Internetem funkcja rozpoznawania mowy jest zawsze w aktualnej wersji. Odtwarzanie mowy jest stale optymalizowane.
Aby aktywować funkcję Voice Pilot, możesz użyć wyrażenia „Witaj Porsche”. Również takimi funkcjami samochodu, jak oświetlenie ambiente i funkcja masażu, można sterować za pomocą asystenta głosowego. A jeśli zachcesz jednak skorzystać z ekranu dotykowego, nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ jest możliwa obsługa multimodalna.
Jeśli nie ma połączenia danych, Voice Pilot używa sterowania głosowego dostępnego offline.
Aktywacja wyrażeniem „Witaj Porsche“ jest możliwa jedynie w modelu Taycan.
Wszystkie informacje, jedna usługa – funkcja Finder.
Wszystkie informacje, jedna usługa – funkcja Finder.
Finder to centralna funkcja wyszukiwania w systemie nawigacji, dostępna w dowolnym momencie za pośrednictwem ekranu startowego PCM. Przy istniejącym połączeniu z Internetem wszystkie informacje są udostępniane przez Internet.
Jeśli szukasz celu specjalnego (POI), masz bezpośredni dostęp do pięciu kategorii („Moje cele”, „Ulubione”, „Kontakty”, „Stacje ładowania”, „Ostatnio używane”). Możesz również w dowolnym momencie dodać miejsca docelowe, takie jak hotele, restauracje lub inne popularne miejsca, jako przystanki w istniejącym prowadzeniu do celu, wybrać je jako stałe miejsce docelowe lub zapisać jako ulubione. Jeśli prowadzenie do celu jest aktywne, wyświetlane są wyniki wzdłuż trasy.
Opcja filtra umożliwia wyszukiwanie stacji ładowania z dostępem za pośrednictwem Porsche Charging Service lub stacji szybkiego ładowania.
Przy każdym wyszukiwaniu masz wybór, czy chcesz skorzystać z wyszukiwania online systemu PCM, czy też chcesz, aby wyniki były wyświetlane przez GOOGLE®.
Czas na rock'n'roll – dzięki zintegrowanemu dostępowi do Apple Music.
Czas na rock'n'roll – dzięki zintegrowanemu dostępowi do Apple Music.
Dzięki Apple Music masz dostęp do ponad 70 milionów utworów bez reklam. W zależności od nastroju zawsze możesz znaleźć idealny hit – niezależnie od tego, czy słuchasz idealnej listy odtwarzania, czy korzystasz z globalnych transmisji na żywo. Dzięki funkcji Lyrics można również zobaczyć teksty piosenek i, jeśli masz ochotę, dołączyć się do śpiewu.
Obsługa jak taka sama jak na smartfonie. Dla bieżącego utworu są dostępne opcje „Dodaj do biblioteki”, „Utwórz stację” lub „Podoba mi się” i „Nie podoba mi się”. Dzięki bezproblemowej integracji możesz dodawać utwory, które słyszysz w radiu i które lubisz, bezpośrednio do kolekcji. Są one następnie synchronizowane ze wszystkimi Twoimi urządzeniami, dzięki czemu masz do nich optymalny dostęp. Możliwa jest zarówno obsługa dotykowa, jak i sterowanie za pomocą funkcji Voice Pilot.
Dla właścicieli modelu Taycan usługa Apple Music jest dostępna bezpłatnie przez sześć miesięcy.
Dostęp do samochodu z dowolnego miejsca – pakiet Car Remote.
Dostęp do samochodu z dowolnego miejsca – pakiet Car Remote.
Pakiet Car Remote obejmuje łącznie 12 różnych usług, które umożliwiają dostęp do samochodu z dowolnego miejsca. Usługi i funkcje są zintegrowane z aplikacją Porsche Connect i można nimi z niej centralnie sterować.
Za pomocą aplikacji możesz nie tylko otwierać i zamykać swoje Porsche, ale także włączać sygnał dźwiękowy i miganie świateł. Dzięki Car Control i Trip Control masz zawsze na oku wszystkie istotne informacje i dane dotyczące swojego samochodu i podróży. Możesz także zdalnie sterować temperaturą za pomocą usług klimatyzowania i ogrzewania postojowego.
Funkcja Car Finder umożliwia zlokalizowanie swoje Porsche w każdej chwili. Dzięki funkcji Location Alarm otrzymasz powiadomienie, gdy tylko Twój samochód opuści wcześniej zdefiniowany obszar. Speed Alarm wysyła komunikat, gdy przekroczysz określoną prędkość. W przypadku korzystania z usługi zaparkowania samochodu funkcja Valet Alarm oferuje połączenie Location Alarm i Speed Alarm. Także w przypadku zadziałania alarmu antykradzieżowego zostanie wysłana wiadomość na Twój smartfon za pośrednictwem aplikacji.

Inne funkcje

Te funkcje to tylko mały wybór wszystkich funkcji i usług oferowanych przez Porsche Connect¹´². Zestawienie wszystkich funkcji dostępnych dla Twojego samochodu znajdziesz w sklepie Porsche Connect Store.

Odkryj sklep Connect Store

¹Podstawą Porsche Connect jest moduł telefoniczny LTE. Posiada czytnik kart SIM zapewniający wysoki komfort obsługi i zoptymalizowane połączenie danych. W niektórych krajach występuje również zintegrowana karta SIM obsługująca LTE z wolumenem danych.
²Oferta Porsche Connect różni się w zależności od modelu i dostępności w danym kraju. Informacje zawarte na tej stronie mają na celu przedstawienie ogólnego przeglądu. Aby sprawdzić dostępność usługi w swoim samochodzie, należy zalogować się w sklepie Connect Store, korzystając ze swojego identyfikatora Porsche ID.

Porsche Connect na co dzień

Towarzyszymy pomysłodawcy festiwalu, artystce i przedsiębiorcy w ich zwykłym dniu. A oni opowiadają, w jaki sposób Porsche Connect ułatwia im codzienne życie.

Connect
Elegancja tkwiąca w prostocie.
Connect
W drodze na idealną falę.
Connect
Berlin w czasie rzeczywistym.
Connect
Ciągła czujność i skupienie.

Oto jak działa Porsche Connect

1. Zarejestruj się
Aby korzystać z Porsche Connect, konieczny jest identyfikator Porsche ID — Twój klucz do cyfrowego świata Porsche. W przypadku zakupu samochodu Porsche u dealera otrzymasz automatycznie wiadomość e-mail z identyfikatorem Porsche ID oraz odpowiednim linkiem do rejestracji w portalu My Porsche. Jeżeli nie przyjdzie żadna wiadomość e-mail w celu rejestracji, skontaktuj się ze swoim Partnerem Porsche. W każdym innym przypadku należy zarejestrować się bezpośrednio w portalu My Porsche.
2. Aktywuj usługi
W portalu My Porsche można aktywować poszczególne usługi bądź zakupić je po upływie okresu promocyjnego. Na stronie startowej portalu My Porsche wyświetla się 8-znakowy kod parowania, który jest potrzebny do korzystania z usług Porsche Connect w samochodzie. Warunkiem korzystania z usług Porsche Connect jest nawiązanie połączenia internetowego w samochodzie. Szczegółowe informacje i instrukcje znajdują się w obszarze Pomoc w sklepie Porsche Connect Store.
3. Korzystaj z usług
Następnie przy użyciu identyfikatora Porsche ID można połączyć samochód ze smartfonem. Aplikacja Porsche Connect zapewnia również dostęp do usług Connect w smartfonie. Dzięki temu można korzystać z usług i funkcji w ramach Porsche Connect bezpośrednio w systemie PCM lub przy użyciu smartfonu. Ponadto można korzystać z portalu My Porsche i konfigurować oraz kontrolować usługi na komputerze lub urządzeniach mobilnych.
Masz więcej pytań?
Dalsze informacje na temat dostępności usług oraz odpowiedzi na pytania klientów dotyczące rejestracji i aktywacji usług Porsche Connect w samochodzie znajdują się w sklepie Porsche Connect Store.

Porsche Connect Store

Dostępność w posiadanym samochodzie Porsche

Funkcja Porsche Connect jest dostępna do różnych modeli Porsche od roku modelowego 2017: Funkcja nie obejmuje modelu Macan Turbo. Dalsze informacje na temat posiadanego modelu można znaleźć w sklepie Porsche Connect Store. Wystarczy kliknąć dany model samochodu.