Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon

Porsche Ortak Forumu

Tutkulu olmayan bir ortaklık?
Bizim için düşünülemez.
Porsche Ortak Forumu.

Bir fikirden neler çıkabileceğine şaşırmamak mümkün değil. Örneğin, Porsche adını taşıyan ilk spor otomobil olan 356. Modelin ilham kaynağı Ferry Porsche'ydi ve 1948 ile 1965 yılları arasında üretildi.

60 yıldan uzun süre sonra bugün, Porsche tüm dünyada 911, Boxster, Cayman, Cayenne ve Panamera gibi hayallerdeki otomobiller ile tanınan bir marka. Ayrıca Porsche, diğer birçok alanda ve aktivitede yer alıyor.

Böyle bir başarıya tek başına ulaşmak mümkün değil. Bu başarı, en başından itibaren, ortaklık içinde birlikte çalışan insanlara dayalı. Yaptıklarında tutkulu ve diğerlerini heveslendiren insanlara. Ürünlere ve markaya yansıyan bir tutkuya sahip olan insanlara.

Diğer birçok alanda olduğu gibi Porsche, sponsorluk ortaklıklarının da öncülerinden biriydi. 1954 yılı gibi erken bir tarihte, Porsche 550 Spyder Carrera Panamericana yarışında ortakları Telefunken ve Fletcher Aviation ile başlangıç çizgisine geçti.

Sizin firmanız da Porsche ile birlikte çalışabilir. Porsche Ortak Forumu, markanıza olan farkındalığı artırmak ve karşılık üretmek için çeşitli çekici olanaklara genel bir bakış sunar. Dahası, çeşitli konular ve deneyimlerle yeni müşteriler edinme ve müşterilerinizin bağlılığını koruma ve müşteri hizmetlerinizin kalitesini artırma konusunda muazzam bir potansiyel sağlar. İşletmeden işletmeye ve işletmeden tüketiciye. Her şeyi sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak yaptığımızı söylemeye gerek yok.

İş aktivitelerimizin oldukça geniş olması sayesinde, işbirliği ve sponsorluk olanaklarımız da son derece kapsamlı. Genel bir bakış için bu broşürü kullanın.

Porsche Partner Forum