Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche - Jantlar ve lastikler

Jantlar ve lastikler

Jantlarınız ve lastikleriniz için sunulan hizmetler

Uzman tavsiyeler.

Lastikler, Porsche araçlarının yüksek gücünü yola aktarır. Bu nedenle, doğru lastiklerin seçilmesi son derece önemlidir. Porsche merkezlerimizdeki uzmanlar, size tavsiyeler sunmaktan mutluluk duyacaktır. Rutin olmayan bir randevu ayarlamak için, yerel Porsche ortağınızla iletişime geçmeniz yeterli.

Tekerlek değişimi ve saklama.

Bir Porsche eğer doğru tekerleklere sahipse, bütün bir yıl boyunca sportif performansını kesintisiz sürdürebilir. Teker değişim prosedürü, tekerlerin dikkatle temizlenmesi ve bir durum raporunun hazırlanması süreçlerini kapsar. İsteğe göre tekerlerinizi sizin için muhafaza edebiliriz. Porsche merkezinde 1 randevu ayarlamanız yeterlidir.

Alaşım jant bakımı.

Keskin taşlar ve kaldırımlar gibi her gün karşılaşılan ciddi aşınma nedenleri, alaşım jantlar için birer tehdittir. Küçük çizikler ve yüzey hasarları, genellikle hızla ve kolaylıkla onarılabilir. Porsche merkezlerimizdeki uzmanlar, size tavsiyeler sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Aracınız için doğru lastikler

Porsche N işareti
Porsche N işareti

Lastik yapısı

Lastik işaretleri

İşbirliği ortağımız - Michelin

Porsche ve Michelin: Maksimum performans için başarılı bir ortaklık.

Porsche ve Michelin, 1969 yılından beri yakın işbirliği içindedir. Ve 2002 yılından bu yana, Michelin Porsche'nin global lastik işbirliği ortağıdır. İşbirliği, bir aracın piyasaya sunulmasından çok önce başlar. Öngörülü planlama ve Michelin deneyimi modellerimize uyumlu ürünleri özel olarak geliştirir.

Michelin