Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche - Onarım işlemleri

Onarım işlemleri

Porsche araçlarını onarırken, miktarı değil,
kaliteyi dikkate alırız.

Her Porsche, bir mühendislik harikasıdır. Ve uzmanlıkla onarılması da aynı derecede karmaşık ve zordur. Bu nedenle Porsche servisi olarak, eşsiz teknolojimizden büyük gurur duyuyoruz.

Size faydası

Yetkin personel.

Yüksek seviyede kalifiye eğitmenler global eğitim merkezlerimizde her gün teknik ve teknik olmayan içerikler sunmaktadır. Porsche tarafından atölye ve servis personeli için özel olarak geliştirilmiş kalifikasyon programlarını ve 60 yıldan uzun geçmişe dayanan spor otomobil geliştirme deneyimini ve bilgisini kullanırlar.

Özel aletler.

Her teknisyen, sadece kullandığı aletler kadar iyidir. Bu nedenle Porsche merkezlerinde son derece özel teknolojiler kullanılır. Örneğin hata belleğini okumak ve silmek için kullanılan teşhis test cihazı. Seramik fren disklerindeki aşınma ve yıpranmayı tespit etmek için PCCB fren diski test cihazı. Veya yüksek voltajlı araçlarda voltaj bulunmadığını manuel olarak kontrol etmek için bir yüksek voltaj test adaptörü.

Porsche Orijinal Parçaları.

Porsche Orijinal Parçaları, orijinal otomobilinizin orijinal kalmasını sağlar. Onarımdan veya bakımdan sonra dahi. Yedek parçalar ve değişim parçaları, aracınız için en ideal şekilde üretilir ve yüksek Porsche kalite standartlarını karşılar. Bu, hem fren diskleri gibi güvenlikle ilgili yedek parçalar, hem de gövde panelleri için geçerlidir. Maksimum güvenlik, güvenilirlik ve değerin korunması için.

Değerin korunması.

Bir hayalin değeri nedir? Ve değerini ne kadar koruyabilir? Bu, bakımının kalitesine ve düzenliliğine bağlıdır. Porsche'niz uzun vadede değerini yalnızca Porsche servisi tarafından tutarlılıkla bakım işlemlerinden geçirilirse koruyabilir. Porsche'nizin keyfini çıkarmaya devam edebilmeniz için. Bir gün onu satmaya karar verseniz dahi.

Hafif onarım uzmanlığı

Porsche - Yenilikçi teknoloji. Söz konusu servis olduğunda da.

Yenilikçi teknoloji. Söz konusu servis olduğunda da.

Hafif gövde malzemelerinin doğru şekilde seçilmesi, Porsche için her zaman önemli olmuştur. Bu nedenle onları sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Sonuç: hafif gövde yapılarında 60 yılı aşkın deneyim. Güvenebileceğiniz bir uzmanlık.

Devamını Oku

Birebir görüşme alanı ve servis süreci

Porsche - Tam plana göre: atölye ziyaretiniz.

Tam plana göre: atölye ziyaretiniz.

Hiçbir şeyi şansa bırakmayın. Bu da tipik olarak Porsche. Bu nedenle Porsche merkezi atölyenizi her ziyaret ettiğinizde, standart bir süreç izlenir. Randevu ayarlamadan ve kabul sürecinden onarıma, kalite kontrolüne ve araç iadesine kadar. Tutarlı bir hizmet için.

Aracınızda yapılacak işlemleri ve nedenlerini en başından itibaren bileceksiniz: doğrudan kabul sistemimiz sayesinde. Servis danışmanımıza eşlik ederek, aracınızın görsel kontrolüne bizzat katılabilirsiniz. Bir kontrol listesi kullanılarak, gerekli işlemler açıklanacak ve not alınacaktır. Böylece, yapılacak işlerin kapsamını ve detaylarını, aynı zamanda fiyat, dinamik onarım gibi olası onarım alternatifleri, onarım süreleri ve öneriler gibi konuları servis danışmanı ile doğrudan atölyede tartışma fırsatına sahip olursunuz. Ve tabii ki, Porsche'nizle ilgili diğer tüm konular ve seçenekler hakkında size yardımcı olacaklardır. Çünkü, özellikle söz konusu sizin istekleriniz olduğunda, hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz.