Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche - Aşınır parçalarda bakım ve onarım işlemleri

Aşınır parçalarda bakım ve onarım işlemleri

Bugüne kadar üretilmiş olan tüm Porsche araçlarının üçte ikisinden fazlası hala yollardadır. Bu, düzenli bakım sayesindedir. Porsche'nizin saf sürüş keyfini ne zamandan beri yaşatıyor olduğu fark etmeksizin, Porsche servisi gelecekte hiçbir şeyin değişmeyeceğini garanti etmeyi hedefler.

Porsche servisi tarafından bakım

Sistemlerin ve bileşenlerin ideal performanslarını garanti edebilmek için, düzenli bakımlarının yapılması gereklidir. Bu, değerin korunmasına yardımcı olur ve yolda güvenliği artırır. Dolayısıyla, Porsche'nize ideal uyumlu bir bakım sistemi sunuyoruz. Aracınız düzenli aralıklarla kontrol edilir. Gerekirse, aşınır parçalar ve sıvılar değiştirilir. Porsche ortağınız aracınız için hangi bakım aralıklarının ve gerekliliklerinin geçerli olduğu hakkında tavsiyeler verecektir.

E-Performans

Porsche olarak, yeni standartlar belirlemek bizim için çok doğal.
Bunun bir örneği, hybrid teknolojisidir. Böylesine gelişmiş bir teknoloji, serviste de özel gereklilikler doğurur. Bu nedenle Porsche merkezlerimiz, hybrid araçların ve yüksek voltajlı bileşenlerin bakımını ve onarımını doğru şekilde gerçekleştirmek için gerekli donanıma ve eğitime sahiptir.

Porsche E-Performans hakkında daha fazla bilgi

AdBlue®

AdBlue®, dizel motorlar için ayrı bir depoya doldurulan bir sıvıdır. Gösterge tablosundaki uyarı lambaları, kalan menzili çeşitli derecelerle gösterir. Uyarıların anlamlarına genel bir bakışı kullanıcı kılavuzunda bulabilirsiniz. AdBlue® doldurma işlemini bir Porsche merkezinde yaptırmanızı öneririz. Diğer hususlarda da yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Birebir görüşme alanı ve servis süreci

Porsche - Tam plana göre: atölye ziyaretiniz.

Tam plana göre: atölye ziyaretiniz.

Hiçbir şeyi şansa bırakmayın. Bu da tipik olarak Porsche. Bu nedenle Porsche merkezi atölyenizi her ziyaret ettiğinizde, standart bir süreç izlenir. Randevu ayarlamadan ve kabul sürecinden onarıma, kalite kontrolüne ve araç iadesine kadar. Tutarlı bir hizmet için.

Aracınızda yapılacak işlemleri ve nedenlerini en başından itibaren bileceksiniz: doğrudan kabul sistemimiz sayesinde. Servis danışmanımıza eşlik ederek, aracınızın görsel kontrolüne bizzat katılabilirsiniz. Bir kontrol listesi kullanılarak, gerekli işlemler açıklanacak ve not alınacaktır. Böylece, yapılacak işlerin kapsamını ve detaylarını, aynı zamanda fiyat, dinamik onarım gibi olası onarım alternatifleri, onarım süreleri ve öneriler gibi konuları servis danışmanı ile doğrudan atölyede tartışma fırsatına sahip olursunuz. Ve tabii ki, Porsche'nizle ilgili diğer tüm konular ve seçenekler hakkında size yardımcı olacaklardır. Çünkü, özellikle söz konusu sizin istekleriniz olduğunda, hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz.