Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Servis ve Porsche Orijinal Parçaları

Servis ve Porsche Orijinal Parçaları

Uzmanlık

Porsche - Aşınır parçalarda bakım ve onarım işlemleri
Aşınır parçalarda bakım ve onarım işlemleri
Porsche - Onarım işlemleri
Onarım işlemleri

Porsche Birebir Görüşme Alanı

Porsche - Yüksek performans ve şeffaflık standart.

Yüksek performans ve şeffaflık standart.

Hiçbir şeyi şansa bırakmayın. Porsche birebir görüşme alanının ardındaki fikir bu. Randevu ayarlama kabul ve Porsche orijinal parçaları ile onarımdan kapsamlı kalite kontrolüne ve aracın iadesine kadar.

Devamını Oku

Porsche Orijinal Parçaları

Yüksek performans, DNA'mızın bir parçasıdır. Her Porsche orijinal parçasında olduğu gibi.

Yüksek performans, DNA'mızın bir parçasıdır. Her Porsche orijinal parçasında olduğu gibi.

Porsche orijinal parçaları, mümkün olan en iyi uyum için aracınıza özel olarak tasarlanmıştır ve yüksek Porsche kalite standartlarını karşılar. Maksimum güvenlik, sürdürülebilir performans ve güvenilirlik için.

Devamını Oku

Hizmetler

Araç kontrolü.

Her türlü koşula hazır.
Tabi ki bir sonraki ziyaretinizi de.

Sürüşten keyif alıyor musunuz? İsterseniz her gün sürüş yapabilirsiniz. Porsche'nizin sizin için hazır olmasını sağlayacağız. Her durumda ortaya çıkabilecek gelişmelere özel araç kontrollerimizle. Porsche’nizin sizin için hazır olmasını sağlayacağız. Yerel Porsche merkezinizle iletişime geçin.

Klima kontrolü.

Porsche'de soğukkanlı olmak kolay değil.
Ama mümkün.

Porsche, performans ve büyük duygular anlamına gelir. Fakat klimanızın çalışmasını ve soğutma performansını bize kontrol ettirerek, soğukkanlılığınızı koruyabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için, Porsche merkezinizle görüşün.

Canlı Kontrol.

Gerçek spor otomobil deneyimi, en iyi birebir tecrübe ile edinilir.

Canlı kontrolümüz sırasında, Porsche'nizin güvenlikle ilgili tüm donanımlarını ve tüm önemli aşınır parçalarını sizin eşliğinizde ve sizinle kararlaştırılan bir zamanda test edeceğiz. Canlı kontrolümüz hakkında daha fazla bilgi için Porsche merkezinizle görüşün.

Porsche Araç Kozmetiği.

Yüksek performans, ödüllendirilmeyi hak eder.

Maksimum performans, ışıldayan bir özgüven ve daima iyi bir görünüş. Bunları gerçekleştirmek tabi ki kolay değil ama Porsche’yle her şey mümkün. Porsche servisinde, bunun için gereken bakım programlarını geliştirdik. Porsche merkezinizde bunları keşfedebilirsiniz.

Havaalanı Servisi.

Seyahate hazırlık: pasaportları bulmak, döviz almak, evcil hayvanlar için gerekli ayarlamaları yapmak.
Porsche servisini aramak.

Havaalanı Servisi: Siz check-in işlemlerinizi yapın, biz Porsche'nizi kontrol edelim. Ve geri döndüğünüzde, sizi hem görsel hem de teknik olarak kusursuz bir halde bekliyor olmasını sağlayalım. İlginizi çekiyor mu? Hemen Porsche merkezinizle iletişime geçin.

Alım ve teslim hizmeti.

Zamanınız yok mu?
Bizim var.

Porsche'nizi kendiniz kullanmayı çok seviyor olsanız da, bize getirmek için zamanınız yoksa, istediğiniz yerden biz teslim alabilir ve geri teslim edebiliriz. Porsche merkezinizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yarış Kontrolü.

Galibiyetin tadını bir kere aldıktan sonra, geri dönüş yoktur.

Bir Porsche'nin kökü, hiçbir şeyin şansa bırakılmadığı yarış pistidir. Dolayısıyla yüksek nitelikli çalışanlarımız, Porsche'nizin hem yarıştan önce hem de yarıştan sonra tamamen hazır olmasını sağlayacaktır. Daha fazla bilgi için, doğrudan Porsche merkezinizle iletişime geçin.

Jantlar ve lastikler

Porsche - Açık yolları seviyor musunuz? Daima temas halinde kaldığınızdan emin olun.

Açık yolları seviyor musunuz? Daima temas halinde kaldığınızdan emin olun.

Lastikler, performansı yola aktarmak için çok önemlidir. Bu nedenle Porsche, seçkin işbirliği ortaklarıyla birlikte, en iyi sonucu elde etmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Hangi lastiklerin aracınıza uygun olduğunu görmek için buraya tıklayın.

Devamını Oku

Motor yağları

Motor yağının görevleri nelerdir?

Hem yolda hem de yarış pistinde, motorun en önemli parçalarından biri yağdır. Dolayısıyla doğru yağın seçilmesi kritik önem taşır; yalnızca fabrikadaki ilk dolumda değil, aynı zamanda daha sonraki yağ değişimlerinde ve yağ seviyesini tamamlarken.

Daha fazlasını keşfedin

Yarış pistinde ideal performans nasıl elde edilir? Pistteki avantajlar.

Her Porsche, en iyi sonuçları elde etmek için yaratılır. Yarış pistinde, yolda ve her virajda. Bu en ideal performansı yakalayabilmek için, bir Porsche de doğru motor yağına ihtiyaç duyar.

Daha fazlasını keşfedin

Bir yanda motor yağları, diğer yanda Mobil 1.

Yarış pistlerinde birçok motor yağını test ettik. Sonuç: Mobil 1, Porsche'nin global yağ işbirliği ortağıdır. Hem yarış motorlarımız, hem de standart modellerimiz için. Maksimum performans ve aynı seviyede yüksek oktanlı sürüş deneyimi garantisi veren bir ortaklık. Bu nedenle tüm Porsche araçlarına artık fabrikada Mobil 1 yüksek performanslı motor yağı doldurulmaktadır.

Mobil 1